| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Portable Air Conditioner |
| Capacity: | 12000-15000 BTU |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | DYD-A12A |
| Brand Name | Deye |
| Refrigerant Type | R32 |
| Fan Speed | 4 |
| Air Flow | 540m³/h |
| Power Supply | 220V/50Hz |
| Noise Level | 53dB(A) |
| Cooling capacity | 3500W |
| Heating capacity | 3400W |
| N.W/G.W | 29.50kg/34.50 kg |
| Packing Size | 575 × 455 × 885 mm |









