|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CB, GS, CE |
| Timing Function: | With Timing Function |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | DYD-W25A |
| Brand Name | Deye |
| Refrigerant Type | R290/R134A |
| Dehumidifying Technology | Compressor |
| Capacity | 25L/D |
| Air Flow | 160-175m3 |
| Power Supply | 220-240V~ 50Hz |
| Noise Level | 36dB(A) |
| Operating Temperature | 5~35°C |
| N.W/G.W | 13.6 kg/15.3 kg |
| Packing Size | 410*316*632 mm |






