|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Home |
| Certification: | CB, GS, RoHS, CE |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | DYD-T23A |
| Brand Name | Deye |
| Refrigerant Type | R290 |
| Dehumidifying Technology | Compressor |
| Capacity | 23L/D |
| Air Volume | 145-185m3 |
| Power Supply | 220-240V~ 50Hz |
| Noise Level | 42dB(A) |
| Tank Capacity | 4.5L |
| Operating Temperature | 5~35°C |
| N.W | 14.3kg/15.7kg |
| Size | 430*333*732 mm |








