|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Fan: | With Fan |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | DY-85L |
| Brand Name | Deye |
| Refrigerant Type | R290/R410A |
| Dehumidifying Technology | Compressor |
| Capacity | 85L/D |
| Air Volume | 700m³/h |
| Power Supply | 220-240V~ 50Hz |
| Noise Level | 58dB(A) |
| Operating Temperature | 5~35°C |
| N.W/G.W | 45.0 kg/49.0 kg |
| Packing Size | 610*580*870 mm |









